HAKKIMIZDA

 

Hediye vermek, sevgiyi göstermenin en eski ve güçlü yöntemidir. Hediye seçimiyle karşınızdakini ne kadar tanıdığınızı gösterir, aynı onda kalıcı bir iz bırakırsınız. Ama tüm bunlar bir süreç ve özel bir ritüel gerektirir. Hediyeyi seçmek, onu paketlemek ve güzel bir mesajla karşınızdakine gönderebilmek vakit ve özen isteyen bir süreçtir.

2021 Ocak ayında faaliyetlerine başlayan İyiqibox, bu özenli süreci sizin için yöneterek; çok daha kolay ve keyifli bir serüvene dönüştürür. Size önerdiği hediye kutularında, günlük yaşama dokunan ve güçlü duygular uyandırabilen unsurlara yer verir. Hediye seçerken tüm yaşamı kavrayabilen özel ürünler sayesinde çok daha derin izler bırakmanızı sağlar. Beş duyuya hitap eden hediyelerle, şaşırtıcı, kalıcı ve mutluluk uyandıran duygular yaşatır.

İyiqibox'ta her bir hediye paketi, kaliteli markalardan oluşan şık hediye kutusuyla, sizin adınıza güçlü bir mesaj iletir. Enfes çikolatalar, kokusuyla cezbeden kahveler, güzel hissettiren ürünler, özel tasarım defterler ve birbirinden zarif fincanlar hediye kutularını yani sizi unutulmaz kılar. Sürekli geliştirilen kutu içerikleri, zengin seçenekleriyle, size ve sevdiklerinize anın mutluluğunu bırakır.

İyiqibox, 'Her mutluluk için' mottosuyla, sevdiklerinize sıcacık mesajlar taşımak için burada ve sevginizi paylaşarak büyütmeyi seviyor. İyiqi!..